Zeynep Temizlik Hizmetlerine Hoşgeldiniz !

Çevrimiçi Destek

0537 311 47 22

24 saat çevrimiçi müşteri desteği.

Ev ve Ofis Temizliği

Ev ve Ofis Temizliği

İnsanın kaliteli bir yaşam sürdürebilmesi için gereken en temel ihtiyaçlardan biri de hiç şüphesiz ki temizliktir. Temiz bir ortam hem ruh sağlığı hem de beden sağlığı açısından çok önemlidir. Evinizin ve çalışma ortamınızın temiz olması içinize ferahlık verir, hijyenik bir ortamda yaşamanızı sağlar. Temizlik denildiği zaman sadece yüzeysel temizlik olarak düşünülmemeli evimizdeki ve ofisimizdeki bir çok alanın devamlı mikrop üreten alanlar olduğu da düşünülmelidir. Bu nedenle ev ve ofislerin devamlı olarak etkin dezenfektanlar ile temizlenmesi gerektiği unutulmamalıdır. 

Ev temizliği hizmeti almak istiyorsanız sizin, çocuğunuzun ve evinizde yaşayan diğer bireylerin sağlığını da düşünerek işinin ehli kişilerden hizmet almanız gerekmektedir. Gerek çalışan personel, gerekse kullanılan malzemeler yapılan temizliği etkinliğinde önemli rol oynamaktadır. 

Ev Temizliğinde Dahil Hizmetler;

Banyo Temizliği

Banyolar evimizdeki suyla teması en çok olan bölgedir ve bakteri üretmeye çok uygun bir alandır. Bu nedenle banyo temizliği düzenli olarak etkin malzemelerle yapılmalıdır. Zeynep temizlik olarak yaptığımız ev temizliğinin kapsamında banyo temizliği de bulunmakta ve bu işlemler en etkili dezenfektanlarla yapılmaktadır.

1-) Küvet ve Duşa kabin temizliği
2-) Banyoda varsa Klozet temizliği
3-) Banyo tezgahı temizliği
4-) Ayna temizliği
5-) Bataryaların ve lavaboların temizliği
6-) Banyo zemininin süpürülmesi ve silinmesi
7-) Havlu kurutmalık varsa temizliği
8-) Çöplerin boşaltılması
9-) Dolapların dıştan silinmesi
10-) Cam ve kapının silinmesi

Mutfak Temizliği

Ev temizliğinde en çok önem verilmesi gereken yere geldik... Mutfak evimizde yediğimiz içtiğimiz her şeyin hazırlandığı yerdir ve temizliğine çok özen gösterilmelidir. Hem taze gıdalar, hem de kuru gıdalar uygun ortamlarda muhafaza edilmediği zaman bakteri üretmeye çok müsait ürünlerdir ve temizlikle birlikte bu ürünlerin doğru muhafazası da sağlanmalıdır. Temizlik sırasında bu işlemler yapılmalı ortamın dezenfektesi sağlanmalıdır.

1-) Mutfak tezgahının temizliği
2-) Lavabo ve bataryaların temizliği
3-) Bulaşıkların yıkanması ve tekrar yerine dizilmesi
4-) Dolapların dıştan silinmesi
5-) Fayansların silinmesi
6-) Yerlerin süpürülmesi ve silinmesi
7-) Kalorifer peteğinin tozunun alınması
8-) Kombinin tozunun alınması
9-) Fırın ve ocak temizliği
10-) Çöplerin değiştirilmesi
11-) Cam ve kapı temizliği

Yatak Odaları

Yatak odası dediğimizde hem kendimiz hem çocuğumuz hem de evimizdeki diğer bireyler için sağlıklı bir uyku ortamı aklımıza gelir. Bu sağlıklı uyku ortamının sağlanması için bazı kriterler vardır ve bunların başında da temizlik gelmektedir. Sağlıklı bir uyku için temiz bir ortam şarttır ve mikropların en çok gizlendiği yerlerden biri de yatak odalarıdır. Özellikle yatak, yorgan, çarşaf ve diğer tekstil malzemeleri düzenli temizlenmediği zaman içlerinde mikrop barındırmaya çok müsaitlerdir. Bu yüzden düzenli olarak temizlikleri aksatılmamalıdır.

1-) Yatakların düzenlenmesi
2-) Çarşafların katlanması
3-) Yerlerin süpürülmesi ve silinmesi
4-) Tozların alınması
5-) Cam ve kapıların temizliği
6-) Petek tozunun alınması
7-) Varsa ebeveyn banyosunun temizliği
8-) Genel kontrol ve dezenfekte işlemi

Salon

Salon genellikle evimizde misafir ağırladığımız ve ev içinde geçirdiğimiz vaktin büyük bölümünü geçirdiğimiz yerdir. Bu nedenle salon temizliği de çok önemlidir. Salonun devamlı tertip düzen içerisinde olması gerektiği gibi kirden ve miktroptan da arındırılmış olması gerekmektedir. Eşyalarımızın yeniliğini ve sağlamlığını koruması için de temizlik yapmak çok önemlidir.

1-) Yerlerin süpürülüp silinmesi
2-) Tozların alınması
3-) Halıların süpürülmesi
4-) Koltukların silinmesi
5-) Cam ve kapıların silinmesi
6-) Peteklerin silinmesi
7-) Masa sandalyelerin silinmesi
9-) Çöplerin boşaltılması

Genel özetler temizlik hizmetimiz bu şekildedir. Bu kapsam sizin isteğinize göre daraltılmakta ya da genişletilmektedir. Zeynep temizlik olarak ev ve ofisleriniz için kusursuz temizlik hizmeti sunmak için buradayız ve %100 müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz. Hemen bizi arayın ve rezervasyonunuzu yaptırın...