Zeynep Temizlik Hizmetlerine Hoşgeldiniz !

Çevrimiçi Destek

0537 311 47 22

24 saat çevrimiçi müşteri desteği.

Hakkımızda

Zeynep Temizlik olarak Kadıköy bölgesi başta olmak üzere İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa yakasında temizlik hizmetleri vermekteyiz. Uzun yıllardır sektörde olmamızın getirdiği avantaj sayesinde müşterilerimizin taleplerini iyi biliyor, mutlu müşterilerimize her geçen gün yenilerini eklemek için koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket ediyoruz.

Kadıköy Ev Temizliği

Zeynep Temizlik Kadıköy bölgesinde ev temizliği ihtiyaçlarına kaliteli ve kusursuz çözümler sunmaktadır. Ev temizliğinde uzmanız ve nelere özen gösterdiğinizi, evinizin hijyeninin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu bilinçle müşterilerimize hizmet veriyoruz. Evinizin belirli aralıklarla düzenli olarak temizlenmesi konusunda desteğe ihtiyacınız varsa bizimle iletişim kurabilirsiniz. 

Kadıköy Ofis Temizliği

Kadıköy ve çevresinde ofis temizliği için profesyonel bir destek almak istiyorsanız Zeynep Temizlik olarak sizin için hazırız. Hemen arayın, size en kaliteli hizmeti sunalım. Ofis temizliği konusunda tecrübeliyiz ve müşterilerimizin taleplerini biliyoruz. Biz hazırız...

Kadıköy İnşaat Sonrası Temizliği

İnşaat sonrası temizliğinde uzman kadromuz size hizmet vermeye hazır. Referanslarımızı görmeden karar vermeyin.